Kalitenin öncüsü Aristo Bilişim

Dijital Reklamcılık

İnternette, arama ağı (Google, Yandex, Bing), görüntülü içerik ağı (Google, Google İş Ortakları, Gmail, Youtube, Mobil Uygulamalar…) ve sosyal medya (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin) için tasarlanan etkili reklamlar, ilgili milyonlarca insanın bir anda ürün veya hizmetlerinizle tanışmasını sağlayabilir.

Ürünlerin Tanıtımı, Tasarımı ve Sosyal Medya

Müşterileriniz ve müşteri adaylarınız ile doğrudan iletişim kurmanızı, güven oluşturmanızı, daha fazla kişiye ulaşmanızı, etki alanınızı genişletmenizi ve müşterilerinizi daha iyi anlamanızı sağlayabilir fakat işletmeniz için sosyal medya yönetimini sabah akşam gönderi yapmak zannediyorsanız yanılıyorsunuz.

Web Tasarım ve Yönetimi

Hazır veya ucuz çözümler, birinin tanıdığı “webçi”veya kulaktan dolma bilgilerle profesyonel bir web sitesi oluşturamazsınız. İnternette gerçek başarıya ulaşmanız için tabi ki profesyonel web tasarımı ve iyi bir ekibe ihtiyacınız var.

SEO ve Dijital Altyapı Kurulumu

SEO; “Search Engineering Optimizasion” yani arama motoru optimizasyonu kelimelerinin kısaltmasıdır. Web sitenizin arama motorlarında ilgili aramalarda üst sırada yer alması için yapılan çalışmaların geneline verilen isimdir. Google ve Yandex gibi popüler arama motorlarında organik arama sonuçlarında web sitenizi zirveye taşıyıp, sizin ki gibi ürün veya hizmetleri arayan milyonlarca internet kullanıcısının gözü önünde olmanızı sağlar.

Analiz ve Raporlama

Analiz ve raporlama vazgeçilmez bir yol haritasıdır. Yanlış veya yetersiz bir analiz veya raporlama projenizin körü körüne ilerlemesine ve başarısızlıkla sonuçlanmasına neden olur.Var olan dijital kaynaklarınızı optimize etmek için önce veriler analiz edilir, analiz sonucuna göre eksikler belirlenir ve raporlanır, eksik kaynaklar tamamlanır.

Online İtibar Yönetimi

İşletmeniz hakkında yapılan olumsuz bir yorum, web sitenizde yer alan fakat sizin bilmediğiniz zararlı içerikler, başka bir web sitesinde yer alan işletmeniz ile ilgili oluşturulmuş olumsuz bilgiler, web sitenizden kopyalanmış bilgi ve içeriklerle  işletmenizin adının geçmesini istemediğiniz dijital ortamlar siz farkında olmadan prestijinize zarar verebilir.

İletişime geçmek ister misin?